2. Förfarande
Förfarande
Titel: Presentkort som personalgåva i Luleå
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Presentkort som personalgåvor i olika former så som: Julgåva, minnesgåva etc. Det är av största vikt att det går att använda lokalt i butik/er i Luleå kommun.
Intern identifierare: KLF 2024/1526
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
Ytterligare klassificering (cpv): 30162000 Aktiva kort
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Presentkort som personalgåva i Luleå