See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flygfotografering, laserskanning och snedbilder 2023
Beskrivning: Upphandlingen genomförs som ombudsupphandling för kommuner i Skåne.
Föregående meddelande: 352165-2023
Intern identifierare: 22/17
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79961200 Flygfotografering
Ytterligare klassificering (cpv): 79960000 Foto- och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000