Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 6 000 000,00 SEK
Upphandlingsvillkor
Villkor för inlämning: