Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
Avsnitt I: Upphandlande myndighet
Namn och adresserOfficiellt namn: Morastrand Aktiebolag
Nationellt registreringsnummer: 556099-9244
Postadress: Brudtallsvägen 3
Ort: Mora
Nuts-kod: SE Sverige
2. Byggnadskonstruktion
5. Projekt-/byggledning