See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av flis
Beskrivning: Transport av flis till anläggningar inom Göteborg Energi och Mölndal Energi
Intern identifierare: 25-0052
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Transport Flis
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: . Mall 2020 Förhandlat förfarande Gbg Energi
Beskrivning: Upphandling Transport Flis
Intern identifierare: 1741637-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Beskrivning: Transport Flis
Intern identifierare: 1741638-2