705024-2024 - Resultat
Sverige – Redovisning, revision och skattemässiga tjänster – Revisionstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster
BeskrivningHammarö kommun med kommunala bolag inbjuder till anbudsgivning avseende revisionstjänster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97966:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision