7051-2023 - ÄndringSverige-Örebro: Tillhandahållande av programvara
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av system för digitala personalakter
Referensnummer: Dnr 22RS4201
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72268000 Tillhandahållande av programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser system för digitala personalakter