705104-2023 - ResultatSverige-Jönköping: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Systemutvecklare – Java med inriktning integration
Referensnummer: 2022/1497
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudsinbjudan avseende en Systemutvecklare – Java med inriktning integration, inom det dynamiska inköpssystemet för IT-konsulttjänster, dnr. 2022/90.
Domstolsverket är i behov av en (1) systemutvecklare.
Sista dag för frågor: 2022-12-01.
Sista anbudsdag: 2022-12-07.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Avser en (1) konsulttjänst inom IT. Uppdrag avseende systemutvecklare.