2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pensionsrådgivningstjänst
Beskrivning: Pensionsrådgivningstjänst till anställda inom regionen
Intern identifierare: RJL 2024/2735
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66520000 Pensionstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 66131100 Pensionsinvesteringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: GENERELL DEL