2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skeppsbrokajen renovering kajdel 7 och del av kajdel 5
Beskrivning: Se upphandlingsdokumenten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45241100 Anläggningsarbeten för kajer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Specifikt uppdrag