2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsannons Kommande VA-projekt i området för Naturhistoriska Riksmuseet i Frescati
Beskrivning: Kommande VA-projekt i området för Naturhistoriska Riksmuseet i Frescati
Intern identifierare: 25/117
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45232150 Arbeten för vattenledningar
Ytterligare klassificering (cpv): 45232000 Anläggnings- och tillhörande arbeten för rörledningar och kablar, 45232100 Anläggningsarbeten och tillhörande arbeten: vattenrörledningar, 45232400 Anläggningsarbeten för avlopp