705368-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Jönköping: Tillhandahållande av programvara
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Internetbaserad KBT (Sydöstra – J)
Referensnummer: RJL 2022/2311
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72268000 Tillhandahållande av programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget avser tillhandahållande av olika typer av behandlingsprogram för Internetbaserad KBT gällande vuxna, barn och unga.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48180000 Medicinsk programvara, 48810000 Informationssystem, 48931000 Programvara för utbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen