705427-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Upphandling företag- och fastighetsförsäkring Vellingebostäder AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling företag- och fastighetsförsäkring Vellingebostäder AB
BeskrivningVellingebostäder AB handlar upp företags- och fastighetsförsäkring
Intern identifierare25/3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000