2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionsbesiktning av brandlarm och släcksystem med tillhörande tjänster
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för - Entreprenadbesiktning för brandlarm, vattensprinkler och gassläck - Leverans- och revisionsbesiktning för brandlarm, vattensprinkler och gassläck - Och/eller likvärdiga uppdrag
Intern identifierare: IN-IN25-0307
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31625200 Brandlarmssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000