Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50750000 Underhåll av hissar, 71317000 Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror, 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner