2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Flyttjänster
Beskrivning: Lunds kommun önskar information kring området Flyttjänster. Observera att detta inte är en upphandling utan en möjlighet för leverantörer att lämna input, feedback och värdefull information inför Lunds kommun kommande upphandling av flyttjänster.
Intern identifierare: 26/7
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98300000 Diverse tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60100000 Vägtransporter, 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster, 63110000 Godshantering, 63120000 Lagring och magasinering, 63122000 Magasinering, 98390000 Andra tjänster