705677-2023 - ÄndringSverige-Växjö: Tandläkarvård och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tandtekniska tjänster
Referensnummer: 23RGK1776
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85130000 Tandläkarvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser tandtekniska tjänster som omfattar 4 stycken produktområden Fast protetik, Avtagbar protetik, Implantat och Ortodonti.