2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uppkopplade Brandvarnare - Junehem AB
Beskrivning: Omfattning framgår av handlingar angivna under AFB.32. Entreprenaden omfattar provisionering och avprovisionering, leverans av ca 5000st uppkopplade brandvarnare, en komplett, fullt färdig och väl fungerande lösning enligt förfrågningsunderlaget. Leverantören har ett fullständigt och odelat ansvar för att fullgöra alla åtaganden och förpliktelser under kontraktet. Leverantören ska se till att på bästa sätt ta tillvara Junehem AB:s intressen.
Intern identifierare: 25/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31625100 Branddetektorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000