705773-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – kalibrering och underhållstjänster för gasdetektorer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titelkalibrering och underhållstjänster för gasdetektorer
BeskrivningKTH har bärbara och fast-installerade enheter av gasdetektorer. För en säker och pålitlig funktion behöver dessa enheter gå genom regelbunden service och underhåll.
Intern identifierareV-2024-0757- (Ramavtal)
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGas larm service