705904-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bränd kalk – Bränd Kalk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBränd Kalk
BeskrivningDenna upphandling avser bränd (osläckt) kalk till Lovö- och Norsborgs vattenverk.
Intern identifierare23SVOA614
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44921200 Bränd kalk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBränd Kalk