2. Förfarande
Förfarande
Titel: Flyttjänster och flyttstäd med kompletterande tjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar flyttjänster och flyttstäd med kompletterande tjänster. Ett avtalsområde.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96867:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)