See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mättransformatorer och plintar
Beskrivning: Mättransformatorer och plintar
Intern identifierare: 24-0079
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31170000 Transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: .Mall 2021 Gbg Energi
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mättransformatorer
Huvudklassificering (cpv): 31173000 Instrumenttransformator
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del