706163-2023 - ÄndringSverige-Karlshamn: Företagshälsovård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård Räddningstjänsten Västra Blekinge
Referensnummer: UH-2023-121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Karlshamns kommun annonserar en upphandling på uppdrag av Räddningstjänsten Västra Blekinge. Upphandlingen avser ett avtal avseende företagshälsovård till samtliga anställda inom Räddningstjänsten Västra Blekinge.