706164-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Upphandling av företags- och fastighetsförsäkring för Simrishamns Bostäder AB
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av företags- och fastighetsförsäkring för Simrishamns Bostäder AB
BeskrivningSimrishamns Bostäder AB handlar upp tillsammans med Simrishamns Näringslivsutveckling företags- och fastighetsförsäkring.
Intern identifierare25/4
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000