Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kontorsmaterial, kontorspapper samt almanackor, SLL820
Referensnummer: FSN 2022-0151
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22800000 Register, kontoböcker, pärmar, blanketter och övriga trycksaker av papper eller kartong, 22817000 Almanackor eller agendor, 30193000 Pärmar, mappar o. d., 30193600 Almanacksställ, 30199000 Pappersvaror och övriga föremål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen