2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling DIS - Konsulter Värme Kyla Etapp 3
Beskrivning: Konsulter till utredning, systemhandling, detaljprojektering, uppföljning byggtid och relationshandling för projekt 8186-Värme Kyla Etapp 3 via DIS.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: KF2025-310
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000