706457-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – Skåpbilar el
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkåpbilar el
BeskrivningTranås kommun inbjuder härmed till upphandling av Skåpbilar, el
Intern identifierareUH25-066
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34110000 Personbilar, 34115200 Motorfordon för transport av färre än tio personer, 34144900 Elfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000