706620-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Ortopediska tjänster – Upphandling av Behandling av Multiligamentärt knäskadade
Meddelande om upphandling – förenklat system - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av Behandling av Multiligamentärt knäskadade
BeskrivningUpphandlingen omfattar behandling av multiligamentärt knäskadade patienter inskrivna inom verksamhetsområde Ortopedi på Södersjukhuset.
Intern identifierareSÖS 2024-1076
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenFörenklat förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85111600 Ortopediska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000