706624-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Pickup med flak
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPickup med flak
BeskrivningTranås kommun inbjuder härmed till upphandling av en Pickup med skåp
Intern identifierareUH25-070
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34130000 Motorfordon för godstransport, 34131000 Pickupper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000