706672-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning – Present weather sensors
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPresent weather sensors
BeskrivningFramework agreement for Present weather sensors.
Intern identifierare2023/2505/2.3
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelPresent weather sensors 2