See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal fasadtvätt
Beskrivning: Ramavtal för tvätt av fasader och balkonger på Familjebostäders fastigheter i Göteborgs kommun.
Intern identifierare: FAM2024-00775
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 45443000 Fasadarbeten, 45452000 Utvändig rengöring av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000