706820-2024 - Resultat
Sverige – Juridiska tjänster – Dataskyddsombud som tjänst
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDataskyddsombud som tjänst
BeskrivningUppdraget avser rollen som dataskyddsombud i Höganäs kommun samt dess kommunala bolag.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105123:Lot:1