706829-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster inom VA – Konsulttjänster, hydraulisk modellering för dricksvatten-, spill- och dagvattenledningsnät samt flödesmodellering av bäckar och skyfallsmodellering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulttjänster, hydraulisk modellering för dricksvatten-, spill- och dagvattenledningsnät samt flödesmodellering av bäckar och skyfallsmodellering
BeskrivningKonsulttjänster, hydraulisk modellering ledningsnät
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321300 Konsulttjänster inom VA
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKonsulttjänster, hydraulisk modellering ledningsnät
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:86690:Lot:1