2. Förfarande
Förfarande
Titel: CO2-insufflatorer, flexibel endoskopi, laparoskopi
Beskrivning: 2023-1728: CO2-insufflatorer, flexibel endoskopi, laparoskopi
Intern identifierare: 2023-1728
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33120000 System för registrering och undersökningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000