706875-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon för särskilda syften – Materialhanterare
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Materialhanterare
Beskrivning: Jönköpings kommun handlar upp en ny materialhanterare.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:136854:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144700 Nyttofordon