70695-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning – Säkerhetsutrustning med tillhörande tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSäkerhetsutrustning med tillhörande tjänster
BeskrivningPublic Service-bolagen efterfrågar säkerhetsutrustning med tillhörande tjänster som service, underhåll och utbildning. Upphandlingen omfattar bland annat inpasseringsskydd, inkörningsskydd, områdesskydd samt utrustning för säkerhetskontroll.
Intern identifierare202532
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000