See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tillagning, leverans och servering av skol- och förskolemåltider för Vasa Real, Gustav Vasa skola, Johannes skola, Karlbergs skola Lilla Adolf Fredrik skola samt förskolan Resedan
Beskrivning: Tillagning, transport och servering av måltider
Intern identifierare: UTBF-VAL 2023/1
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55322000 Tillagning av måltider
Ytterligare klassificering (cpv): 15894210 Skolmåltider, 55521200 Måltidsleveranser, 55523100 Servering av skolmåltider
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: SE UHD
Intern identifierare: Tillagning, leverans och servering av skol- och förskolemåltider för Vasa Real, Gustav Vasa skola, Johannes skola, Karlbergs skola Lilla Adolf Fredrik skola samt förskolan Resedan