707179-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Om- och tillbyggnad Ljungbyhedskolan etapp 2-3
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelOm- och tillbyggnad Ljungbyhedskolan etapp 2-3
BeskrivningProjektet innebär en om- och tillbyggnad av Ljungbyhedsskolan och utförs i flera etapper
Intern identifierare24/153
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall Entreprenad