2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektentreprenader avseende elnätstjänster
Beskrivning: Kraftringen Nät avser att upphandla projektentreprenörer avseende elnätstjänster.
Intern identifierare: KNAB-2023/308
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 71340000 Integrerade byggtekniska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000