2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mottagning och behandling av restavfall i Ludvika och Smedjebackens kommuner
Beskrivning: WessmanBarken Vatten & Återvinning AB bjuder in till anbudslämnande för deltagande i upphandling av omhändertagande av restavfall från hushåll och energiåtervinningsavfall från återvinningscentraler (ÅVC) i Ludvika och Smedjebackens kommuner.
Intern identifierare: 2025/113
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000