707348-2024 - Resultat
Sverige – Avlägsnande av slam – Slamomhändertagande från Kristianstads centrala reningsverk (CRV)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamomhändertagande från Kristianstads centrala reningsverk (CRV)
Beskrivning: Upphandlingen omfattar omhändertagande av slammet från Kristianstads centrala reningsverk (CRV) enligt förutsättningarna i upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare: TN 2024/2307
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513600 Avlägsnande av slam
Ytterligare klassificering (cpv): 90513700 Transport av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Slamomhändertagande från Kristianstads centrala reningsverk (CRV)