707383-2026 - Resultat
Sverige – Telefon- och dataöverföring – SIM-kort inkl. administration
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: SIM-kort inkl. administration
Beskrivning: SIM-kort till VGR-5G som etableras inom regionen. Upphandlingen omfattar beställa, lagra, distribuera, aktivera och förvalta SIM-kort ÄSS nr: RBER0043945
Intern identifierare: RS 2026-00468
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64210000 Telefon- och dataöverföring
Ytterligare klassificering (cpv): 31712111 Telefonkort, 64212900 Telefonkortstjänster, 64214000 Särskilda nättjänster för företag
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000