2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner och tillbehör
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inköp av mobiltelefoner, tillbehör och kringliggande tjänster till Tekniska verken-koncernen.
Intern identifierare: 23/263
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000