2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mediebevakning
Beskrivning: se underlag
Intern identifierare: 2025-O000628
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79980000 Prenumerationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79330000 Statistiktjänster, 92400000 Nyhetsbyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation och utvärdering
Beskrivning: Se underlag
Intern identifierare: 1724015-0
Ytterligare klassificering (cpv): 79330000 Statistiktjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (2)
Intern identifierare: 1731006-1