2. Förfarande
Förfarande
Titel: Annonsförmedlingstjänster samt annonsering via Mediahus och via Mindre och branschspecifika media
Beskrivning: Denna upphandling omfattar Annonsförmedlingstjänster samt annonsering via Mediahus och via Mindre och branschspecifika media.
Intern identifierare: 15073
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79341000 Reklam, 79341100 Reklamrådgivning, 79341400 Reklamkampanjer, 79342000 Marknadsföring, 79342100 Direktreklam, 92111210 Reklamfilmsproduktion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Annonsförmedlingstjänster samt annonsering via Mediahus och via Mindre och branschspecifika media