707654-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Planeringsverktyg
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPlaneringsverktyg
BeskrivningUpphandlingen omfattar kommunens behov av ett planeringsverktyg.
Intern identifierare23INK028
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000