70771-2017 - ÄndringSverige-Uppsala: Masspektrometer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Two dimensional liquid chromatography coupled to a triple quadrupole mass spectrometer.
Referensnummer: UH-2016-107
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38433100 Masspektrometer
II.1.4.
Kort beskrivning
X.