See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slamsugningsfordon
Beskrivning: 1 st Slamsugningsfordon
Intern identifierare: RHA 2024/19
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
Ytterligare klassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000