707912-2024 - Resultat
Sverige – Golvvårdsmaskiner – Skurmaskiner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkurmaskiner
BeskrivningUpphandlande myndighet inbjuder er härmed att inkomma med anbud, i enlighet med annonserade upphandlingsdokument. Upphandlingen omfattar Beställarens behov av olika produkter inom golvvård, exempelvis kombiskurmaskiner och polermaskiner. Beställaren har för avsikt att teckna ett ramavtal med en (1) leverantör, för hela det efterfrågade föremålet för upphandlingen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102328:Lot:1