See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Samverkansentreprenad - Kårallen, Linköping
Beskrivning: Syftet med upphandlingen är att tillgodose Beställarens behov av en samverkansentreprenör för ombyggnation av Kårallen i Linköping.
Intern identifierare: 25/93
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45454000 Ombyggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000